Треті збори Ради Спілки споживчих товариств Запорізької області I скликання

Отправлено 23 мар. 2017 г., 03:14 пользователем Наталия Наталия

21 березня 2017 року відбулися треті збори Ради Спілки споживчих товариств Запорізької області I скликання. Збори проходили в оновленому конференц-залі готелю "Інтурист" міста Запоріжжя. На зборах були присутні 24 члени Ради та 2 кандидати в члени Ради - представники всіх районних кооперативних організацій Споживспілки Запорізької області. Всеукраїнську центральну спілку споживчих товариств на зборах представив заступник голови правління Укркоопспілки Лясковець Олег Анатолійович. На зборах працювала власний кореспондент газети "Вісті…" Нагірняк Ольга Володимирівна.

До порядку денного цього статутного форуму були включені звіт про роботу Правління Споживспілки області за 2016 рік та завдання щодо подальшого ефективного господарювання кооперативних організацій системи, баланс та висновки по ньому ревізійної комісії. Розглянуті фінансові питання функціонування апарату правління та ревізійної комісії, проаналізовані узгоджені членські внески та можливість їх коригування.

Голова правління Спілки споживчих товариств Запорізької області Бондаренко Олег Степанович в своїй доповіді відмітив, що під час проведення звітно-виборчої кампанії пайовики районних кооперативних організацій знову віддали голоси за перевірених часом кооператорів на посаду голів правлінь – Щокіну Валентину Василівну в Бердянському РСТ, Чухрая Олексія Володимировича в Запорізькому РСТ, Губенка Федора Федоровича у Мелітопольському РСТ, Тімченко Лідію Іванівну в Новомиколаївському РСТ, Бугрима Юрія Федоровича в Пологівському РСТ та Кащишин Любов Михайлівну в Приморському РСТ.

У звітному періоді продовжувалась щоденна робота по забезпеченню мешканців сіл та селищ товарами повсякденного попиту при стрімкому падінні платоспроможності населення. Правильна організація роботи дозволила отримати найбільший обсяг продажу в спілці за останні кілька років та п’ятий результат в Укркоопспілці.

Змістовними та цікавими були виступи Бугрима Ю.Ф., голови правління Пологівського РСТ; Новікова О.Ф., голови правління Гуляйпільського РСТ; Сметаніна С.В., голови кредитної спілки "Капітал" Мелітопольського РСТ; Сомової Л.И., головного бухгалтера Бердянського РСТ; Кичигіної Л.Г., директора Бердянської МРБ. Всі вони проаналізували непросту економічну ситуацію, методи вирішення проблемних питань на своїх територіях, капіталовкладення в автоматизацію та реконструкцію торгівельних об’єктів, нові напрямки роботи, запропонували нові питання для співпраці з Укркоопспілкою.

Голова ревізійної комісії Чумак Л.М. доповіла про баланс Спілки за 2016 рік та висновки по ньому ревізійної комісії.

Збори Ради обговорили та затвердили членські внески районних кооперативних організацій та кошторис витрат на функціонування апарату правління.

Заступник голови правління Укркоопспілки Лясковець Олег Анатолійович розповів про роботу Укркоопспілки з питань захисту інтересів та майна споживчої кооперації України, про співпрацю з владою в питаннях удосконалення законодавства.

Учасники зборів Ради схвалили рішення та напрями подальшої творчої роботи задля збереження та зміцнення кожної організації Спілки споживчих товариств Запорізької області та споживчої кооперації України.

Comments