Покровський ярмарок - 2016

Отправлено 11 окт. 2016 г., 05:58 пользователем Наталия Наталия

Традиційний Покровський ярмарок, присвячений "Дню міста Запоріжжя – 2016", відбувся в цьому році на Набережній магістралі 8 жовтня.

Від Спілки споживчих товариств Запорізької області участь у ярмарку прийняли: підприємство споживчої кооперації "Виробничо-торгівельне підприємство "Універсал" Запорізької обласної спілки споживчих товариств"" (директор Водоп'янов Олександр Григорович), Запорізьке районне споживче товариство (голова правління Еділханов Алі Хусейнович), споживче товариство "Вікторія-2000" (керівник Радомська Людмила Анатоліївна), Веселівська районна спілка споживчих товариств (голова правління Селіванова Тетяна Спиридонівна), Новомиколаївське районне споживче товариство (голова правління Тімченко Лідія Іванівна), Чернігівське районне споживче товариство (голова правління Омельченко Наталія Іванівна).

Керівників міста та області традиційно зустрічали хлібом-сіллю на відкритті ярмарку молоді продавчині ПСК "ВТП "Універсал"" у яскравих вишиванках.

Піднесений святковий настрій супроводжував всіх учасників ярмарку, незважаючи на похмуру погоду та дощ.

Яскраві виступи творчих колективів, майстер-класи хенд-мейду, дуже смачні страви від кожної торгівельної організації, доброзичливе відношення приваблювали велику кількість місцевих мешканців та гостей міста. Всім було цікаво та смачно!

Міський голова Запоріжжя Буряк Володимир Вікторович відзначив листом подяки голову правління Споживспілки Запорізької області Бондаренка Олега Степановича за активну участь в підготовці та проведенні Покровського ярмарку, присвяченого "Дню міста Запоріжжя – 2016".

Шановні колеги – учасники Покровського ярмарку - 2016!

Правління Спілки споживчих товариств Запорізької області щиро дякує вам та вашим колективам за активну участь у підготовці та проведенні Покровського ярмарку, за гідне представлення споживчої кооперації області на щорічному святі!

Всі, хто прийшов на ярмарок, високо оцінили роботу кооператорів області за великий асортимент продовольчих товарів, кулінарних та кондитерських виробів – кооператори поїхали з ярмарку з гарним виторгом.

Бажаємо всім колективам міцного здоров’я, плідної праці та подальших трудових звершень!

Comments