П'яті збори Ради Запорізької обласної спілки споживчих товариств

Отправлено 8 апр. 2015 г., 06:24 пользователем Наталия Наталия   [ обновлено 8 апр. 2015 г., 06:27 ]

19 березня 2015 року відбулися п'яті збори Ради Запорізької обласної спілки споживчих товариств XV скликання. У роботі зборів Ради взяв участь і виступив Голова Правління Укркоопспілки Ілля Гороховський. Також у зборах взяли участь голови правлінь та головні бухгалтери райспоживспілок, районних споживчих товариств та керівники підприємств обласної спілки.

На початку Зборів учасники вшанували пам'ять багаторічного голови Запорізької обласної спілки споживчих товариств, народного депутата Верховної Ради України багатьох скликань, колишнього голови Запорізької облдержадміністрації Пеклушенка Олександра Миколайовича.

Із доповіддю “Про підсумки господарсько-фінансової діяльності споживчої кооперації Запорізької області у 2014 році та перспективи її подальшого розвитку” виступив голова правління споживспілки Олег Бондаренко. У виступі він акцентував увагу на питаннях, які вирішувалися правліннями кооперативних організацій усіх рівнів для збереження та зміцнення присутності кооперативних підприємств в економіці області.

Зниження ділової активності в підприємницькому середовищі та купівельної спроможності населення не завадили більшості кооперативних організацій виконувати плани із поліпшення обслуговування своїх споживачів.

Щоденними вимогами сьогодні повинні бути правила жорсткої економії електроенергії по кожному вимикачу, по кожній розетці кожної будівлі, кожному кабінету, кожній гривні товарообороту.

На порядку денному залишаються питання подальшої реконструкції торговельної мережі до вимог кооперативного маркету з залученням коштів пайовиків та позасистемних інвесторів.

В кооперативних організаціях розпочата спільна з почтово-логістичною компанією "Міст-експрес" робота по залученню покупців та підприємців до послуг придбання товарів через мережу інтернет-магазинів.

В обговоренні звітного докладу взяли участь Губенок Федір Федорович, голова правління Мелітопольського райспоживтовариства, Карабаджак Семен Петрович, голова Малокатеринівської селищної ради, Омельченко Наталія Іванівна, голова правління Чернігівського райспоживтовариства, Баришніков Сергій Вікторович, голова правління Вільнянського райспоживтовариства. Наголошувалось, що прийшов час не просто працювати над підвищенням обсягів товарообороту, але й приділяти увагу розрахункам збалансованного співвідношення обігових та необігових активів, пошуку нестандартних підходів до організації торговельних процесів.

Учасники зборів висловили побажання до правління Укркоопспілки через кооперативний сайт висвітлювати досвід роботи кооператорів країни та наявні наукові дослідження кооперативних навчальних закладів в області маркетингової діяльності та економічного аналізу.

Збори Ради затвердили річний фінансовий звіт та висновки по ньому ревізійної комісії облспоживспілки, прийняли постанови з питань порядку денного зборів Ради.

Comments