Новий етап розвитку споживчої кооперації області

Отправлено 17 мар. 2016 г., 02:59 пользователем Наталия Наталия

15 березня 2016 року в конференц-залі готелю "Інтурист" міста Запоріжжя відбувся XVIII (позачерговий) з’їзд споживчої кооперації Запорізької області. Делегати з'їзду – представники всіх районних споживчих товариств, спілок споживчих товариств та підприємств, яким були надані повноваження під час звітно-виборної кампанії, зібрались завчасно і в повному складі. На цей форум завітав заступник голови правління Укркоопспілки Лясковець Олег Анатолійович.

Голова правління Запорізької обласної спілки споживчих товариств Бондаренко Олег Степанович виступив з доповіддю про підсумки господарсько-фінансової діяльності споживчої кооперації Запорізької області в 2015 році та назрілу необхідність реформування системи споживчої кооперації Запорізької області у контексті реформування споживчої кооперації України. Питання необхідності та важливості рішення про реформування було обговорено на зборах членів районних кооперативних організацій і знайшло одностайне розуміння і підтримку.

Заступник голови правління Ніколова Людмила Володимирівна доповіла про баланс Спілки за 2015 рік та висновки по ньому ревізійної комісії. Чистий прибуток підприємств, підпорядкованих Запорізькій обласній спілці споживчих товариств, за 2015 рік було вирішено спрямувати на виробничий розвиток відповідних підприємств.

Заступник голови правління Укркоопспілки Лясковець Олег Анатолійович розповів про роботу Укркоопспілки з питань захисту інтересів споживчої кооперації України, про співпрацю з кооперативними організаціями Європи, про нові напрямки діяльності та програми у кооперативному русі.

Делегати з'їзду схвалили реформування системи споживчої кооперації Запорізької області шляхом її реструктуризації.

На Установчому з'їзді уповноважених представників засновників Спілки споживчих товариств Запорізької області, який був проведений по закінченні XVIII (позачергового) з'їзду споживчої кооперації Запорізької області, був заснований новий представницький орган споживчої кооперації області – Спілка споживчих товариств Запорізької області, обрані органи його управління та контролю, затверджені Статут та Положення про ревізійну комісію.

Першими зборами Ради Спілки споживчих товариств Запорізької області I скликання головою правління новоствореної Спілки споживчих товариств Запорізької області одноголосно був обраний Бондаренко Олег Степанович.

Позитивний настрій до нових звершень, розвитку та удосконалення системи споживчої кооперації області разом із споживчою кооперацією України, виконання прямих статутних цілей з покращання соціального та побутового стану населення, плани подальшого розвитку Споживспілки стали важливим підсумком проведеного форуму.

Comments