Другі збори Ради Спілки споживчих товариств I скликання

Отправлено 25 нояб. 2016 г., 01:22 пользователем Наталия Наталия   [ обновлено 25 нояб. 2016 г., 01:24 ]

24 листопада поточного року у м.Запоріжжі відбулись другі збори Ради Спілки споживчих товариств Запорізької області I скликання.

Голова правління Споживспілки Запорізької області Бондаренко Олег Степанович, в зв’язку з ювілейними датами – 150-річчям утворення першого споживчого товариства в Україні та 100-річчям утворення першого споживчого товариства на Запоріжжі – виступив з доповіддю про розвиток споживчої кооперації в Україні та на Запоріжжі. Всім присутнім був цікавий екскурс в історію споживчої кооперації та рідного краю з 1915 року.

За багаторічну працю та особистий внесок у розвиток споживчої кооперації України Укркоопспілкою нагороджені кооператори Запорізької області:

Почесною трудовою відзнакою «Знак пошани» Укркоопспілки - Бугрим Юрий Федорович – голова правління Пологівського райспоживтовариства.

Грамотами Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств:

Селіванова Тетяна Спиридонівна – голова правління Веселівської РСС;

Тімченко Лідія Іванівна – голова правління Новомиколаївського РСТ;

Омельченко Наталія Іванівна – голова правління Чернігівського РСТ;

Носенко Микола Васильович – голова правління Куйбишевського РСТ;

Андрушкевич Володимир Антонович – голова правління К.Дніпровскої РСС;

Чумак Людмила Михайлівна – головний бухгалтер Вільнянського РСТ;

Подунаєнко Сергій Володимирович – заступник директора ПСК "ВТП "Універсал" ЗОССТ". 

Почесною Грамотою Укркоопспілки нагороджені Капітоненко Ірина Миколаївна - голова СТ "Каір" та Кравчук Валентина Василівна - голова СТ "Лотос" Запорізького РСТ. 

Грамотою Укркоопспілки нагороджена Барцал Ольга Фомівна - головний товарознавець Мелітопольського РСТ. 

Голова правління Споживспілки Бондаренко О.С. привітав нагороджених і побажав всім нових звершень і досягнень на кооперативній ниві. 

Зі звітом правління Спілки споживчих товариств про підсумки роботи кооперативних організацій системи за 9 місяців 2016 року та їх готовність до роботи у зимовий період виступила заступник голови правління Споживспілки Запорізької області Ніколова Людмила Володимирівна. Були намічені основні напрямки роботи для успішного завершення господарсько-фінансового року та початок роботи з підготовки до звітів та виборів в споживчих товариствах та їх спілках згідно норм Статуту та Закону "Про споживчу кооперацію".

В роботі зборів Ради прийняли участь ветерани споживчої кооперації: голова правління Запорізької обласної спілки споживчих товариств 2002-2010 років Облєс Ігор Андрійович, заступник голови правління Задачин Петро Купріянович.

Зі святковим настроєм та налаштовані на подальшу плідну роботу учасники других зборів Ради повернулись до своїх кооперативних організацій.

Comments